Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink 7.5.2013

9. 5. 2013

7.5.2013

Dočasný zástupce Pavel Žemlička redaktora Míry hodnotí uplynulý trénink:
Výsledek 9:5 pro Modré psy
 
Účast na tréninku byla opět v hojném počtu náhradníků, a proto Standa dočasný zástupce velkého šéfa Míry, přistoupil k vybírání peněz hned na začátku, aby někteří náhradníci neměli čas utéct bez placení jako minule.
Cituji Standu:“ Vážení, vedoucího bych tedy dělat pořád nechtěl“ !
Při převlékání se zjistilo, že Modrým psům chybí klíčoví útočníci, což v některých vyvolalo paniku a byla jim vidět hrůza v očích a strach o výsledek zápasu. Jak se později ukázalo, na výborný výkon Modrých psů to ovšem nemělo žádný vliv a výhra byla opět vysoká. Musím podotknout, že náhradníci byli víc než kvalitní !!! Před zápasem v kabině se  trenér Pepa snažil  orodovat za to, aby se přestaly nosit výhry, protože jeho tým je pořád naložený v alkoholu a toužené výhry se takhle nikdy nedočká. Bohužel se to později na ledě potvrdilo, protože Bílému silnému motoru  alkohol svazoval nohy a  ruce natolik, že  po pár minutách prohrávali už 3:0. Nutno podotknout, že alkohol u některých jedinců ovlivnil i vnímání, protože se dle mého názoru objevily opět neoprávněné nářky Bílého silného motoru  na „prasáckou“ hru modrých psů. Po zápase v kabině jsme si to všechno v klidu bez emocí vyříkali a Bílý motor Mesároš „Mesi“ přiznal, že to malé přistrčení na mantinel mu nedělá problém, protože má rád kontaktní sport a mazlení se s mantinelem. Prý si zase někdy najede k mantinelu. Naši Modří beci se jenom pousmáli a již se těší na další zápas. Vedoucí mužstva Bílého silného motoru Honza Fous se snažil po zápase draftovat některé modré psy do svého mužstva, což se nesetkalo s úspěchem. 
Na závěr musím poděkovat všem hráčům za perfektní hru, které nechyběly pěkné akce, hra nahoru a dolu a také musím vyzdvihnout výkon a pěkné zákroky brankáře Modrých psů, které byly stejně tak famózní jako zákroky legendárního brankáře Jiřího Holečka J  

Jelikož náhradní reportér si nedovolil zvolit nejlepší hráče utkání, nebudou vyjímečně vyhlášeni.

PS: Pepo pak se domluvíme co za to :-) 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

HC ENGINE DOGS

Miroslav Vrážek

606735959

mira.vrazek@gmail.com

Vánoční dohokejná 2015

Jaký termín Vám vyhovuje? Pište volejte!


Statistiky

Online: 1
Celkem: 40694
Měsíc: 1115
Den: 45